Teknoloji

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı!

 
Yayıncı Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin şu anda Chinese Room ekibi tarafından geliştirilmekte olduğunu ve 2024 sonbaharında yayınlanacağını duyurdu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam ve Epic Games Store aracılığıyla piyasaya sürülecek. ve belirtilen yıl ve sezon içerisinde GOG.
 
Öte yandan oyunun daha önce duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları da iptal edildi.
 
Ocak ayında oynanış görüntüleri gelecek
 
 
 
Oyuncuların ve hayranların beklediği oyunların ortasında yer alan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 için yeni açıklamalar yapıldı. Bu bağlamda oyunun tam oynanış görüntülerinin Ocak 2024’te yayınlanacağı belirtildi. Bu tarih prestijiyle birlikte yeni oyun içi görsellerin de ortaya çıkması planlanıyor.
 
Bir Sumo Digital stüdyosu olan The Chinese Room, şu anda merakla beklenen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’yi geliştiren gruptur. The Chinese Room, ödüllü hikaye anlatımını yeni oyuna getirmeye hazırlanıyor ve geniş çaplı bir oyun deneyimi sunuyor. bize oyun. Yetenekli geliştirici ekibi, aksiyon rol yapma deneyimini Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ile hayranlara geri getirmek istiyor.
 
Çin Odası ekibi, duygusal açıdan ilgi çekici hikaye anlatımına sahip birinci şahıs oyunlar geliştirmesi, BAFTA, TIGA ve daha fazlasını kazanmasıyla öne çıkıyor ve tanınıyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 
 
Takım fragmanı
 
 

haber-bakirkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu